23830
Україна забила три м'ячі
Україна забила три м'ячі. Фото УАФ

Контрольна гра пройшла в Бремені

У понеділок, 11 червня, у Бремені відбувся товариський матч між збірними Німеччини та України. Напередодні нашу національну команду очолив Сергій Ребров.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу Німеччина — Україна, який пройшов на "Везерштадіоні".

Німеччина — ​​Україна — 3:3

Фінальний свисток! Україна втратила перемогу в 1000-му матчі в історії збірної Німеччини!

90+2 хв. Арбітр додав три хвилини до основного часу

90+1 хв. Кімміх зрівнює рахунок ударом з 11-метрової позначки!

90 хв. Пенальті у ворота збірної України! Соболь збивав Гаверца в своєму штрафному майданчику. Між тим, Маліновський отримав попередження

86 хв. Один на один із Траппом вискакував Ванат, але не пробив воротаря господарів, але найголовніше, що форвард українців опинився в офсайді

83 хв. Збірна Німеччини скорочує відставання в рахунку! Гаверц вдало перекинув м'яч через Матвієнка та пробив точно в сітку збірної України!

78 хв. Ще дві заміни в синьо-жовтих: Мудрик і Миколенко поступилися місцем на полі Піхальонку та Соболю

77 хв. А тепер момент у господарів, коли Мусіала пробив низом повз праву стійку!

75 хв. Чудовий шанс був у Зубкова після класної передачі Мудрика — Трапп врятував Німеччину!

74 хв. Момент був у "Бундестіму"! М'яч відскочив до Рюдігера прямо в чужому штрафному майданчику, але захисник німців пробив повз ворота!

71 хв. Також заміну провів Ребров: Зубков вийшов на поле замість Циганкова

71 хв. В збірної Німеччини два нових гравці на полі: Вірц і Генрікс замінили Брандта та Раума

70 хв. Господарі поля багато володіють м'ячем, проте з моментами в команди явні проблеми

67 хв. Знову непогана контратака вийшла в синьо-жовтих, але Циганков втратив м'яч

64 хв. Одразу три заміни в складі гостей: Ванат, Маліновський та Ігнатенко вийшли замість Довбика, Ярмоленка та Степаненка

64 хв. Гаверц пробив вище з меж штрафного майданчика збірної України ударом із розвороту

62 хв. Ще дві заміни в складі господарів поля: Вольф і Горецька залишають поле, Гофманн і Мусіала їх змінили

59 хв. Україна продовжує гостро контратакувати, поки Німмечина, здається, загубилася на полі

56 хв. Циганков забиває третій м'яч збірної України! Довбик запресингував Гінтера, після чого перехопив у нього м'яч і віддав на партнера, а той уже пробив повз воротаря точно в сітку! 1:3!

54 хв. Чудовий прохід вдався Мудрику, який фолом перервав суперник, проте арбітр пошкодував жовту картку гравцеві збірної Німеччини

52 хв. Гостра атака ледь не пройшла у німців, але українці непогано відзахищались

49 хв. Сценарій першого тайму повторюється: Німеччина великими силами атакує, Україна всією командою захищається

46 хв. Дві заміни провела збірна Німеччини в перерві: Фюллькруг і Шлоттербек залишили поле, а Гаверц і Клостерманн вийшли

Другий тайм розпочався!

Перерва!

45+3 хв. Сане зі штрафного струсонув поперечину воріт збірної України!

45+1 хв. Дві хвилини арбітр додав до основного часу

45 хв. Ледь третій м'яч не забили гості! Суперпас Ярмоленка п'ятою між ніг супернику знайшов Тимчика, але той не зумів вразити ворота з доволі гострого кута!

41 хв. Збірна України перевела гру від своїх воріт і контролює м'яч у центрі поля

38 хв. Небезпечно пробивав Фюллькруг головою після чергової гострої атаки господарів поля — вище

33 хв. Німеччина притисла Україну до її воріт, але гості твердо захищаються

29 хв. Горецька небезпечно пробивав з-за меж штрафного трохи вище воріт збірної України!

23 хв. Мудрик виводить Україну вперед! Чудова контратака вдалася гостям: її закінчив ще одним чудовим пасом Тимчик, яку на Мудрика пропустив Циганков, а легіонер "Челсі" з рикошетом від Рюдігера пробив точно в сітку!

22 хв. Пошкодився автор голу у збірної Німеччини Вольф

18 хв. Циганков зрівнює рахунок після виходу віч-на-віч із воротарем німців після передачі Тимчика. Спершу було зафіксовано офсайд, але після відеоповтору стало зрозуміло, що його не було!

16 хв. Раум здійснив невдалу подачу з рідного лівого флангу

13 хв. Нарешті вийшли синьо-жовті на чужу половину поля, і подача Циганкова зі штрафного не знайшла партнера

11 хв. Триває паніка в обороні гостей — цього разу вже Раум з хорошої позиції пробив повз ворота!

10 хв. Трохи Брандту не вистачило, щоб отримати небезпечну передачу від партнера — м'ячем заволодів Трубін

6 хв. Німеччина вийшла вперед! Вольф опинився з м'ячем у чужому штрафному майданчику і пробив із рикошетом точно в сітку!

5 хв. Господарі поля на початку гри позначили свою ігрову перевагу, впевнено контролюючи м'яч на чужій половині поля

2 хв. Збірна України ледь не пропустила вже в дебюті, коли Мудрик вивів Фюллькруга на побачення з Трубіним, але той пробачив гостей!

Матч розпочався!

Гімни пролунали, і матч ось-ось розпочнеться.

Суперники з'являються на полі перед тим, як прослухати гімни обох країн.

Команди гратимуть у таких формах:

Стартові склади команд:

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Раум, Гінтер, Кімміх, Горецька, Фюллькруг, Шлоттербек, Брандт, Сане, Вольф

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Тимчик, Степаненко, Судаков, Мудрик, Циганков, Ярмоленко, Довбик

Попри товариський характер зустрічі, німці точно будуть заряджені на перемогу, адже для них гра з українцями стане 1000-ю в історії Бундестім. Крім того, німецькі футболісти, напевно, захочуть порадувати рідну публіку. Водночас гра з Німеччиною – випробування для тренерського штабу Реброва. Сергій Станіславович точно не хоче розпочинати у головній команді країни з поразки, а тому ми навряд чи побачимо відкритий футбол у виконанні Синьо-жовтих.

У своєму останньому матчі українці програли Англії – 0:2.

Німеччина, у свою чергу, у березні поступилася Бельгії у товариській зустрічі – 2:3.

Зазначимо, матч Німеччина — Україна буде доступний для перегляду в Україні безплатно, а також на медіаплатформі megogo. До речі, букмекери не дають шансів Реброву та Ко у цьому протистоянні.

Додамо, напередодні Німеччина оголосила заявку на матч з Україною. Крім того, Сергій Ребров також назвав склад на червневі матчі. Після зустрічі з німцями Синьо-жовті проведуть два матчі відбору на Євро-2024. До речі, континентальна першість пройде у Німеччині, а тому німці не беруть участі у кваліфікації.