Північна Македонія – Україна: хроніка матчу

Читати російською

Синьо-жовті здобули важливу перемогу

У п’ятницю, 16 червня, збірна України провела свій другий матч у відборі на чемпіонат Європи-2024 з футболу. Напередодні головна команда країни провела контрольний поєдинок проти Німеччини (3:3).

"Телеграф" провів текстову трансляцію матчу Північна Македонія – Україна, який пройшов у Скоп’є на стадіоні "Тоше Проескі".

Північна Македонія — ​​Україна — 2:3

Фінальний свисток! Україна здобула першу перемогу у відборі на Євро-2024!

90+3 хв. Зубков виходить замість Циганкова у складі гостей

90+1 хв. Бабунскі замінив Брдаровскі

90+1 хв. Чотири хвилини додав арбітр до основного часу

90 хв. Заміна в складі збірної України: замість Мудрика виходить Сидорчук

86 хв. Господарі намагаються в меншості врятуватись, але гості не дають їм створити моменти

83 хв. Циганков таки забиває! Після шикарного закидання з глибини поля від Мудрика Циганков, знову опинившись на побаченні з голкіпером македонців, пробив головою точно в сітку!

78 хв. Циганков втрачає шикарний шанс вивести гостей уперед, коли вийшов віч-на-віч із воротарем суперника і не зміг влучити у ворота!

75 хв. Дорієв у господарів замінив Трайковскі

74 хв. Циганков пробивав зі штрафного — неточно

73 хв. Північна Македонія залишається в меншості — Мушлю отримує червону!

67 хв. Україна зрівнює рахунок! Чудовий прохід Мудрика лівим флангом закінчився передачей на лінію чужого штрафного майданчику, де Конопля в дотик забиває в нижній кут воріт!

66 хв. Заміна в складі гостей: Маліновський змінив Ярмоленка

65 хв. Одразу три заміни в господарів: замість Асковскі, Адемі та Нестеровскі виходять Брдаровскі, Атанасов і Рістовскі

62 хв. Україна скорочує відставання в рахунку! Забарний після кутового головою замикає подачу від Циганкова точно в сітку чужих воріт!

58 хв. Перший кутовий для синьо-жовтих в цій грі — все, що треба знати про атаку гостей в цьому матчі в перші півгодини

55 хв. Мушлю отримав жовту картку за те, що заважав Трубіну ввести м'яч у гру

52 хв. Господарі водночас не дозволяють збірній України перехопити ініціативу

49 хв. Гості намагаються налагодити гру в атаці, але, як і раніше, багато втрат м'яча

46 хв. Одразу дві заміни в складі України: Ванат замінив Довбика, Конопля — Тимчика

Гра відновилася!

Перерва!

45+1 хв. Довбик отримав жовту картку

45+1 хв. Арбітр додав дві хвилини до першого тайму

45 хв. Трубін врятував гостей від третього голу!

44 хв. Господарі, на жаль, продовжують володіти ініціативою

39 хв. Елмас забиває другий м'яч у ворота України! Півзахисник красивим ударом з-за меж штрафного майданчика обвідним ударом поцілив під праву стійку

38 хв. Довбик, здавалося, небезпечно проривався до чужих воріт, але в підсумку порушив правила в атаці

35 хв. Трубін виручив партнерів після удару суперника з-за меж штрафного майданчика

33 хв. Господарі не зупиняються на досягнутому і продовжують атакувати

31 хв. Барді виводить господарів точним ударом з 11-метрової позначки!

30 хв. Пенальті на користь Північної Македонії!

28 хв. Притисли збірну України до її воріт, і в одному з епізодів м'яч влучив у руку Матвієнку

25 хв. Одразу три кутових подали господарі поля, але без особливої гостроти біля воріт Трубіна

23 хв. Зайков опинився на газоні після кутового біля воріт збірної України і тепер потребує допомоги лікарів

20 хв. Циганков намагався знайти партнера в чужому штрафному майданчику, але м'яч став здобиччю воротаря Північної Македонії

17 хв. Синьо-жовті забрали м'яч під свій контроль та намагаються відшукати слабкі місця в обороні суперника

12 хв. Македонці продовжують атакувати, поки українці шукають можливості для контратак

8 хв. Рістовскі отримав попередження за фол

6 хв. Господарі поля володіють м'ячем на початку гри та поки без якоїсь загрози

Матч розпочався!

Команди вже на полі та слухають гімни своїх країн

Сьогодні збірна України зіграє в синьому:

Стартові склади команд:

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Рістовскі, Зайков, Мушлю, Аліоскі, Бардхі, Адемі, Ашковскі, Трайковскі, Нестеровскі, Ельмас

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Судаков, Ярмоленко, Циганков, Мудрик, Довбик

Нагадаємо, у першому матчі відбору збірна України поступилася Англії (0:2), а Північна Македонія, у свою чергу, перемогла команду Мальти (2:1). Таким чином, Синьо-жовті підходять до гри у якості аутсайдера групи С. Проте українці є фаворитами поєдинку в Скоп’є, щоправда, головний тренер нашої команди Сергій Ребров категорично відмовився називати суперників аутсайдерами зустрічі.

Додамо, що суперники добре знайомі одне одному. На Євро-2020 Україна не без проблем перемогла Північну Македонію (2:1).

Зазначимо, матч Північна Македонія — Україна буде доступним для перегляду в прямому ефірі. Цікаво, що букмекери вважають Синьо-жовтих фаворитами протистояння, попри те, що підопічні Реброва та Ко грають у гостях. З розкладом, результатами та відеооглядами всіх матчів нашої команди у відборі на ЧЄ-2024 можна ознайомитись на сайті "Телеграф".