Іспанія – Україна: хроніка матчу молодіжного Євро-2023

4853
Молодіжна збірна України
Молодіжна збірна України. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Українці та іспанці забезпечили собі вихід у плей-офф

У вівторок, 27 червня, молодіжна збірна України U-21 провела матч 3 туру групового раунду чемпіонату Європи-2023 проти команди Іспанії. Напередодні Синьо-жовті забезпечили собі путівку у чвертьфінал турніру.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію гри Іспанія U-21 — Україна U-21. Поєдинок пройшов у Бухаресті на стадіоні "Жулешті" та завершився з рахунком 2:2.

Повне відео матчу Іспанія U-21 — Україна U-21

Іспанія U-21 — Україна U-21 — 2:2

Матч закінчено!

90 хв. Гол! Абель Руїс забиває!

86 хв. Удар В'юнника заблоковано.

81 хв. Гол! Судаков забиває!

80 хв. Пенальті. Сікан заробив фол на собі.

77 хв. Рікельме з вбивчої позиції пробив повз ворота.

70 хв. Команди явно втомилися, темп гри помітно впав.

62 хв. Рікельме зі штрафного пробив повз ворота.

49 хв. Автогол! Сирота, вибиваючи м'яч, влучив у Желізко — м'яч від Івана залетів у наші ворота.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

43 хв. Гол! Назаренко промчав по правому флангу і виконав навіс — Богдан В'юнник відкрив рахунок у матчі.

39 хв. Назаренко пальнув з лінії штрафного майданчика — набагато вище воріт.

38 хв. Гільямон пробив головою після подачі з кутового — повз ворота.

33 хв. Желізко заблокував небезпечний простріл із лівого флангу.

27 хв. Нещерет знову рятує, Камельо не реалізував вихід віч-на-віч.

20 хв. Іспанці забивають після помилки Нещерета, але рефері вважає, що іспанець фолив в атаці.

16 хв. Удар Брагару заблоковано.

15 хв. Українці контролюють м'яч, іспанці нікуди не поспішають.

8 хв. В'юнник пробив у дотик з метрів 11-ти — кіпер іспанців відбив м'яч.

6 хв. Нещерет рятує команду, Камельйо не зумів забити зі вбивчої позиції.

5 хв. Оборона України впоралася із прострілом Барренечеа.

2 хв. Нещерет впіймав м'яч після закидання іспанця.

Матч розпочався!

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд.

Іспанія U-21: Агірресабала, Мартінес Лопес, Гільямон, Хіла, Мануель Санчес, Бернабе, Сансет, Барренечеа, Ороз Хуарте, Рікельме, Камельйо.

Україна U-21: Нещерет, Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко, Желізко, Очеретько, Назаренко, Криськів, Брагару, В'юнник

Обидві команди пробилися у чвертьфінал Євро, проте залишилося визначити, хто займе перше та друге місця, що безпосередньо вплине на сітку турніру. Переможець нашої групи в 1/4 фіналу Євро-2023 U-21 зіграє з другою командою з квартету D. Команда, яка посіла другу позицію у групі B, у свою чергу проведе очну дуель з переможцем квартету D.

Турнірне становище команд у групі B на молодіжному Євро-2023.
Потенційні суперники збірної України U-21 у чвертьфіналі Євро-2023

Останні матчі команд на Євро-2023:

Раніше "Телеграф" повідомляв, де і коли дивитися матч Іспанія U-21 — Україна U-21 у прямому ефірі, а також розповідав про букмекерські розклади Ротаня та Ко у цьому протистоянні.

Нагадаємо, на груповій стадії Євро-2023 серед молоді українці переграли Хорватію (2:0), а також перемогли команду Румунії (1:0). Іспанці, у свою чергу, мінімально здолали хорватів (1:0) та розправилися над румунами (3:0). З розкладом, результатами та відеооглядами матчів збірної України U-21 на ЧЄ-2023 можна ознайомитись на сайті "Телеграф".