"Маккабі" Тель-Авів — "Зоря": хроніка матчу Ліги конференцій

802
"Маккабі" Тель-Авів — "Зоря" Новина оновлена 25 листопада 2023, 19:20
"Маккабі" Тель-Авів — "Зоря". Фото ФК Зоря

Український клуб не зумів взяти реванш за поразку у Польщі

У суботу, 25 листопада, "Зоря" зіграла ключовий матч групового етапу Ліги конференцій УЄФА проти "Маккабі" Тель-Авів. Ця зустріч мала відбутися ще в жовтні, проте УЄФА переніс гру на листопад через ситуацію в Ізраїлі.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію поєдинку "Маккабі" Тель-Авів — "Зоря". Гра завершилася мінімальною перемогою "господарів" із рахунком 3:2.

"Маккабі" Тель-Авів — "Зоря" — 3:2

Матч закінчено.

88' — Гол! Горбач забив!

79' — Герреро пробив у дотик з близької дистанції — трохи вище воріт.

71' — Гол! Герреро забив гол престижу.

68' — Мічин в дотик пробив здалеку — Москера тягне.

65' — Дмитро Мішньов грубо зіграв у центрі поля — жовта картка.

60' — Гол! Дор Перец робить дубль.

46' — Гол! Дор Перец забиває абсурдний гол.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2' — Гол! Захаві забиває супергол!

45' — Турбаєвський рятує після зрізки від Джордана.

45' — Антюх пальнув здалеку — Москера легко спіймав м'яч.

37' — "Маккабі" забиває, триває перевірка VAR. Був офсайд!

32' — Мічин пробив з метрів 14-и — Москера спіймав м'яч.

20' — Турбаєвський спіймав м'яч після удару Дан Бітона.

15' — Захаві пробив з меж штрафного майданчика — повз ворота.

14' — Дуже у спокійному темпі граю команди.

7' — Москера невдало грає на віїході, але Герреро не зумів зачепитися за м'яч.

3' — Господарі контролюють м'яч у центрі поля.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

"Маккабі" Тель-Авів: Москера, Ревіво, Саборіт, Лукассен, Авішай Коен, Каніховський, ван Оверем, Перец, Мілсон, Дан Бітон, Захаві

"Зоря": Турбаєвський, Снурніцин, Батагов, Джордан, Кирюханцев, Чурко, Мічин, Нагнойний, Алефіренко, Антюх, Герреро.

Гра "Маккабі" ТА — "Зоря" відбудеться у місті Бачка-Топола (Сербія) на ТСЦ Арені та несе принципове значення. У разі поразки луганський клуб значно погіршить своє становище у групі, для виходу з якої необхідно потрапити до топ-2. Зазначимо, УЄФА переніс гру на нейтральний стадіон з жовтня на листопад, попри те, що луганський клуб був категорично проти цього.

До речі, букмекери не вірять в український клуб у цьому протистоянні.

Турнірне становище команд у групі B Ліги конференцій

Нагадаємо, у поточному розіграші Ліги конференцій "Зоря" та "Маккабі" встигли провести по три матчі. Луганчани стартували в ЛК з нічиєї з "Гентом" (1:1), у другому турі український клуб насилу здолав ісландський "Брейдаблік" (1:0), після чого програв "Маккабі" ТА (1:3) у "домашньому" поєдинку в Польщі.