666
"Гент" — "Зоря"
"Гент" — "Зоря". Фото ФК Зоря

Луганський клуб втратив шанси на плей-оф ЛК

У четвер, 30 листопада, "Зоря" зіграла матч 5-го туру групового раунду Ліги конференцій УЄФА сезону 2023/24 проти бельгійського "Гента". У першому турі ЛК команди зіграли внічию (1:1).

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Гент" — "Зоря". Зустріч завершилася розгромною перемогою бельгійців із рахунком 4:1.

"Гент" — "Зоря" — 4:1

Матч закінчено!

90+6' — Орбан пробив у "стінку", а Лага, який був першим на м'ячі, завдав удару повз ворота.

90+4' — Батагов зіграв рукою поблизу штрафного майданчика.

10 хвилин додано до матчу.

90' — Герреро пальнув вище воріт.

82' — Гол! Нагнойний забиває гол престижу.

75' — Гол! Гандельман забиває!

74' — Турбаєвський робить сейв після удару Гандельмана головою.

72' — Бугай пробив вище воріт.

65' — Воротар Нарді на рівному місці жорстко зламав ногу, буде заміна.

55' — Гол! Орбан забиває. Нігерійський форвард обробив м'яч після відскоку, а потім потужно пробив у кут воріт.

54' — Турбаєвський у грі після удару Фофана.

49' — Гол! "Гент" забиває. Фатіга прострілив — м'яч від Батагова залетів у сітку воріт.

46' — Антюх пробив прямо в руки кіперу.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2' — Турбаєвський невдало вийшов із воріт, але його підстрахував захисник.

45' — Горбач пробив з лінії штрафного майданчика — повз ворота.

42' — Опорник "Зорі" Азіангбе грубо зіграв у центрі поля — жовта картка.

40' — Фофана завдав удару здалеку — Турбаєвський на місці.

31' — Турбаєвський відбиває перед собою після пострілу Орбана.

28' — Фадіга небезпечно зіграв ногою в атаці — жовта картка.

25' — Кумс пробив здалеку — м'яч рикошетом від гравця "Зорі" відлетів на кутовий.

20' — Гол! Фофана забиває. 18-річний форвард легко обійшов одного захисника, після чого пробив із-під іншого.

11' — Геркенс пальнув з лінії штрафного майданчика — вище воріт.

7' — Кейперс пробив у дотик з меж штрафного майданчика — поруч зі штангою.

6' — Турбаєвський у грі після відскоку, "Гент" атакує.

Матч розпочався!

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд:

"Гент": Нарді, Фортуна, Ватанабе, Кандусс, Фадіга, Гандельман, Кумс, Фофана, Геркенс, Орбан, Кейперс

"Зоря": Турбаєвський, Снурніцин, Боль, Джордан, Данченко, Батагов, Азіангбе, Чурко, Антюх, Кірюханцев, Герреро

Зустріч "Гент" — "Зоря" відбудеться у Генті (Бельгія) на однойменній арені. Турнірна ситуація зобов’язує луганчан лише перемагати, будь-який інший результат означає для української команди виліт. "Гент", у свою чергу, гратиме на перемогу, адже бельгійці борються за перше місце у квартеті B.

Гру "Гент" — "Зоря" можна переглянути у прямому ефірі в Україні. Додамо, що букмекери не вірять у нашу команду.

Турнірне становище команд у групі B

Нагадаємо, у Лізі конференцій "Зоря" зіграла 4 матчі. У першому турі луганський клуб дав бій "Генту" (1:1), у другому — мінімально переміг "Брейдаблік" (1:0), після чого програв "Маккабі" ТА (1:3) у номінально домашньому поєдинку в Любліні (Польща). ). Реванш на нейтральному полі в Сербії не вдався (2:3).