"Реал" — "Манчестер Сіті": хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

8739
"Реал" — "Ман Сіті"
"Реал" — "Ман Сіті". Фото twitter.com/ChampionsLeague

Перша гра пройшла в Мадриді

У вівторок, 9 травня, іспанський "Реал" зіграв з англійським "Манчестер Сіті" у першому півфіналі Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23. Напередодні МС перемогою над "Арсеналом" вирішив майже всі питання в АПЛ.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу, який відбувся в Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу". Другий поєдинок пройде 17 травня в Манчестері.

"Реал" — "Манчестер Сіті" — 1:1

Фінальний свисток! Все вирішиться через тиждень у Манчестері!

90+1 хв. Арбітр додав три хвилини до основного часу

90 хв. Чуамені зробив чудовий удар — Едерсон тягне!

87 хв. Заміна в "Реалі" вже третя: Начо виходить замість Модріча

86 хв. Бернарду Сілва дістав гірчичник

84 хв. Ще одна заміна в "Реалі": Чуамені замінив Крооса

83 хв. Гості подовгу контролюють м'яч, чим приводять в невдоволення трибуни "Сантьяго Бернабеу"

81 хв. Заміна в складі "Реала": Асенсіо міняє Родріго

80 хв. Камавінга за порушення правил отримав попередження

79 хв. Едерсон рятує "Сіті" після удару Бензема головою, на якого подавав Кроос!

78 хв. Небезпечний штрафний заробили господарі поля після фолу на Камавінзі

75 хв. Гості відчули впевненість у собі після забитого м'яча і неспішно наступають на чужі ворота

72 хв. Гюндоган отримав попередження

68 хв. Тренер мадридців Карло Анчелотті за розмови з арбітром отримав картку

67 хв. Де Брейне зрівнює рахунок! Після втрати м'яча Камавінгою бельгієць пробив точно в сітку з-за меж штрафного майданчику

65 хв. "Реал" класно будував атаку, проте Вінісіус поспішив із передачею

62 хв. Нова атака господарів завершилася тим, що захисник гостей зіграв рукою в своєму штрафному майданчику, але арбітр пенальті не побачив

60 хв. Вальверде вистрілив з-за меж штрафного майданчику, але вище воріт пролетіла куля

58 хв. Після удару Вінісіуса м'яч вийшов на кутовий — нервово грає в обороні "Сіті"

56 хв. Алаба в останній момент в підкаті вибив м'яч з-під Голанна!

55 хв. Куртуа знову на місці після дальнього удару гравця "Сіті"

52 хв. Куртуа рятує "Реал" після удару де Брейне! Щоправда, арбітр зафіксував офсайд

51 хв. Бензема після класної атаки господарів змусив Едерсона вступити в гру!

50 хв. Господарі поля дещо відвели гру від своїх воріт

47 хвилина. Як і на початку першого тайму, "Сіті" тисне на ворота "Реала" з перших хвилин

Гра відновилася!

Перерва!

45+2 хв. Кроос грубо збив суперника в центрі поля й отримав жовту картку

45+1 хв. Арбітр додав одну хвилину до першого тайму

42 хв. Небезпечний випад гостей призвів до кутового біля воріт суперника

40 хв. "Сіті" повернув володіння м'яча собі і контролює снаряд

36 хв. Вінісіус відкриває рахунок! Після проходу Камавінга бразилець пробив з-за меж штрафного майданчику

35 хв. Небезпечно було у штрафному майданчику "Сіті", але Бензема зіграв рукою

32 хв. Після подачі з правого флангу м'яч не дійшов до адресата в штрафному майданчику гостей

29 хв. Гюндоган опинився на газоні, через що арбітр фактично зірвав контратаку мадридців

25 хв. Діаш лише в останній момент перервав простріл на Бензема! Ледь гості не привезли собі гол після втрати м'яча і прострілу Вінісіуса

24 хв. "Реал" ненадовго вийшов в атаку, але все закінчилося неточним пасом Крооса

20 хв. Гюндоган пробив невдало — тиснуть гості на ворота суперника

18 хв. Непогана атака вдалася господарям, але Бензема не встиг до м'яча після передачі від Родріго

16 хв. Голанн пробив на дальній стійці — ще раз бельгійський воротар на місті.

14 хв. Куртуа знову в грі після дальнього удару Родрі!

11 хв. Поки що не вдаються контратаки господарям через пресинг суперника

8 хв. Куртуа парирував удар де Брейне з-за меж штрафного!

7 хв. "Сіті" контролює м'яч, тоді як "Реал" переважно захищається

4 хв. "Реал" спробував побудувати контратаку, але Бензема втратив м'яч на лінії штрафного майданчика

2 хв. На початку гри м'ячем володіє "Сіті"

Матч розпочався!

Команди виходять на поле — матч ось-ось розпочнеться.

А це вже гравці "Сіті" пробують газон на стадіоні в Мадриді:

Так голосно "Реал" прибув на матч:

Стартові склади команд:

"Реал": Куртуа — Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Камавінга — Вальверде, Кроос, Модріч — Родріго, Бензема, Вінісіус Жуніор

"Манчестер Сіті": Едерсон — Вокер, Стоунз, Діаш, Аканджі — де Брейне, Гюндоган, Родрі — Бернарду Сілва, Голанн, Гріліш

Обидві команди перебувають у чудовому настрої. Напередодні Містяни практично забезпечили собі перемогу в Англійській прем’єр-лізі, перемігши "Лідс" (2:1). Вершкові, у свою чергу, виграли Кубок Іспанії, перемігши "Осасуну" (2:1).

Матч "Реал" — "Ман Сіті" буде показаний в Україні у прямому ефірі. До речі, букмекери визначили фаворита в цьому протистоянні.

Нагадаємо, Вершкові у чвертьфіналі Ліги чемпіонів пройшли англійський "Челсі" Михайла Мудрика, а Городяни переграли "Баварію". Додамо, у першому раунді плей-офф іспанці розправилися над ще однією англійською командою — "Ліверпулем". МС, у свою чергу, у неймовірному стилі обіграв німецький РБ "Лейпциг".