Франція — Україна: хроніка матчу молодіжного Євро

12998
Молодіжна збірна України
Молодіжна збірна України. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Синьо-жовті пробилися на Олімпіаду у Парижі

У неділю, 2 липня, відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2023 серед гравців до 21 року Франція – Україна. Напередодні Синьо-жовті успішно подолали груповий етап Євро-2023 U-21.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію гри Франція U-21 — Україна U-21. Зустріч відбулася у Клуж-Напоці (Румунія) на однойменній арені та завершилася переконливою перемогою збірної України з рахунком 3:1. Крім того, Синьо-жовті вперше у своїй історії вийшли на Олімпійські ігри.

Франція — Україна — 1:3

Статистика матчу Франція – Україна на молодіжному Євро-2023

Матч закінчено!

86 хв. Гол! Бондаренко забиває!

84 хв. Назаренко мало не поцілив у "дев'ятку", буде кутовий.

83 хв. Ваї пальнув здалеку — повз ворота.

81 хв. Калімюендо забиває, проте був офсайд.

76 хв. Трубін впорався з ударом Адлі з розвороту.

66 хв. Трубін робить суперсейв після удару Баркола впритул.

62 хв. Сікан порушив правила в атаці – жовта картка.

61 хв. Шерки пальнув здалеку — вище воріт.

58 хв. Тюрам жорстко зіграв проти Бондаренка – жовта картка.

51 хв. Криськів отримав попередження, гравець пропустить наступний матч.

50 хв. Тяжкі хвилини для українців, граємо на виніс.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

44 хв. Гол! Судаков робить дубль! Гольова передача на рахунку Мудрика.

38 хв. Штанга! Баркола влучив у каркас воріт.

32 хв. Гол! Судаков забиває!

30 хв. Пенальті! Мудрик заробив 11-метровий.

27 хв. Трубін блискуче грає під час перехоплення прострілу.

25 хв. Трубін рятує після удару Гуйрі з "другого поверху".

23 хв. Криськів забиває, триває перевірка VAR — офсайд!

19 хв. Гол! Шеркі забиває, красиво розібравшись із захисниками збірної України у чужому карному майданчику.

17 хв. Шерки зі штрафного пробив трохи вище воріт.

15 хв. Таловєров жорстко збив суперника, рефері Жоау Піньєр з Португалії прощає українця, обмежившись усним попередженням.

11 хв. Французи беруть м'яч під контроль, особливо активний у Триколірних правий фланг.

6 хв. Трубін рятує після ударів Баркола та Шеркі.

5 хв. Поки що без моментів, обережно грають команди.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Франція U-21: Шевальє, Нкунку, Лукеба, Сімікан, Калулу, Тюрам, Какере, Ле Фе, Шеркі, Барколя, Гуїрі

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Таловєров, Сич, Бражко, Судаков, Бондаренко, Мудрик, Криськів, Кащук

Підопічні Руслана Ротаня непогано виглядали у грі з іспанцями, а тому вболівальники Синьо-жовтих очікують від нашої молоді чергової сенсації на Євро. Проте букмекери вважають французів беззаперечними фаворитами протистояння. Додамо, збірна України бореться за попадання на Олімпіаду в Парижі, а от французи — ні, адже вони є господарями майбутніх змагань. Теоретично українці можуть кваліфікуватися на ОІ навіть, якщо програють у чвертьфіналі Євро-2023 U-21.

Збірна України U-21 в останньому матчі дала бій іспанцям

Нагадаємо, французи на груповій стадії турніру виграли квартет D, перемігши швейцарців, норвежців та італійців. Українці, у свою чергу, обіграли Хорватію (2:0), мінімально здолали Румунію (1:0), а також втратили перемогу над іспанцями (2:2), посівши друге місце у групі B.

Раніше повідомлялося, що Федерація футболу Румунії звинуватила Україну в порушенні регламенту на Євро-2023 U-21.