Іспанія – Україна: хроніка півфіналу молодіжного Євро-2023

27964
Україна — Іспанія
Україна — Іспанія. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Команди зіграли на турнірі вдруге

У середу, 5 липня, молодіжна збірна України зіграла з Іспанією у рамках матчу 1/2 фіналу чемпіонату Європи-2023 U-21. Напередодні Синьо-жовті сенсаційно пробилися до півфіналу турніру, обігравши збірну Франції U-21 (3:1).

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу Іспанія U-21 — Україна U-21. Зустріч відбулася у Бухаресті (Румунія) на стадіоні "Стяуа" та завершилася розгромною перемогою іспанців з рахунком 5:1.

Іспанія — Україна — 5:1

Статистика матчу Іспанія U-21 - Україна U-21

Матч закінчено.

90+1 хв. Кащук здалеку пробив прямо в руки воротареві.

88 хв. Рікельме завдав гарматного удару з метрів 15 вище воріт.

78 хв. Серхіо Гомес забиває!

68 хв. Гол! Аймар Орос забиває.

66 хв. Брагару увірвався в чужий штрафний майданчик і потужно пробив — повз ворота.

61 хв. Брагару, Ванат та Желізко змінюють Вівчаренка, Сікана та Бражка.

57 хв. Тенас рятує іспанців після удару Бондаренка з лінії штрафного майданчика.

54 хв. Гол! Бланко забиває.

47 хв. Судаков сфолив в атаці, щоб вийти віч-на-віч з кіпером.

46 хв. Бондаренко пальнув із середньої дистанції — трохи вище за ворота.

46 хв. Кащук змінює Назаренка.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

41 хв. Мудрик промчав по лівому флангу і виконав навіс — Сікан пробив у кут, але Тенас рятує іспанців.

33 хв. Судаков заробив перспективний штрафний. Іспанці відбилися після подачі Мудріка зі стандарту.

27 хв. Іспанці, здобувши перевагу, традиційно катають м'яч.

24 хв. Гол! Сансет забиває!

17 хв. Гол! Руїс зрівняв рахунок.

13 хв. Гол! Бондаренко забиває! Гольова передача на рахунку Мудрика.

12 хв. Баена погрожував воротам Трубіна з гострого кута — поряд зі штангою.

8 хв. Іспанці з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль, Сансет пробив з меж штрафного майданчика — Трубін на місці.

3 хв. Мудрик увійшов у чужий штрафний майданчик і пробив у блок.

Матч розпочався!

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд:

Іспанія U-21: Тенас, Міранда, Пачеко, Паредес, Віктор Гомес, Баєна, Бланко, Серхіо Гомес, Санчет, Родрі, Руїс

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Таловеров, Сич, Судаков, Бражко, Бондаренко, Мудрик, Назаренко, Сікан

Іспанці та українці зіграють у реванші після бойової нічиї на груповій стадії. Тоді українці втратили перемогу на останніх хвилинах, хоча футболісти Фурії Роха виглядали краще. У фіналі турніру переможець матчу Іспанія U-21 — Україна U-21 зустрінеться з переможцем "дуелі" Англії та Ізраїлю. До речі, обидві команди вийшли на Олімпійські ігри у Парижі.

Раніше "Телеграф" повідомляв, де і коли дивитися матч 1/2 фіналу Євро-2023 Іспанія U-21 — Україна U-21. Додамо, що підопічні Руслана Ротаня, на думку букмекерів, є аутсайдерами у протистоянні.

Нагадаємо, на груповій стадії Євро-2023 U-21 Синьо-жовті зустрічалися з Іспанією (2:2). Крім того, українці обіграли Хорватію (2:0), мінімально здолали Румунію (1:0). У 1/4 фіналу ЧЄ-2023 U-21 Мудрик та Ко вибили Францію.