Україна — Північна Македонія: хроніка матчу відбору на Євро-2024

2766
Північна Македонія — Україна
Північна Македонія — Україна. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Великий матч пройшов у Празі

У суботу, 14 жовтня, збірна України у рамках поєдинку відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграла проти Північної Македонії.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок відбувся у Празі на стадіоні "Літна" та завершився перемогою українців з рахунком 2:0.

Україна – Північна Македонія – 2:0

Повний відеоогляд матчу Україна – Північна Македонія:

Матч закінчено!

90+5' — Гол! Караваєв забиває!

6 хвилин додано до матчу.

87' — Яремчук не зумів переграти Димитрієвські у ближньому бою.

81' — Судаков гарматним ударом пробив у поперечину! Димитрієвскі зробив сейв.

78' — Мудрик б'є здалеку — поряд зі штангою.

74' — Адемі з лінії штрафного майданчика пробив прямо в руки Трубіну.

71' — Барді пальнув здалеку — вище воріт.

60' — Поперечина! Матвієнко пальнув у каркас воріт із близької дистанції.

59' — Мудрик не реалізував вихід віч-на-віч…

53' — Чурлінов пробив з кута воротарського — Трубін тягне!

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

44' — Ельмас завдав удару з-за меж штрафного майданчика — поруч зі штангою.

37' — Трубін робить суперсейв після удару Ашковські з близької дистанції.

36' — Трубін виручає після удару Міовські впритул.

30' — Гол! Судаков забиває! Георгій пробив із середньої дистанції, м'яч рикошетом від Серафімова залетів у ворота гостей.

27' — Зубков пальнув з метрів 20 — Довбик заблокував удар партнера по команді.

25' — Черговий прохід Мудрика флангом, проте простріл Михайла пішов у блок.

23' — Конопля розрядив свою гармату — вище воріт.

22' — Трубін з другої спроби спіймав м'яч після удару Міовські.

21' — Мудрик б'є здалеку — дуже неточно.

16' — Мудрик промчав флангом, увірвався в чужий штрафний і пробив з гострого кута — Димитрієвскі робить сейв.

14' — Елезі пальнув здалеку — повз ворота.

12' — Перший удар у матчі. Довбик потужно пробив із гострого кута – Димитрієвські відбив на кутовий.

Уболівальники пам'ятають про наших Героїв!

9' — Димитрієвські спіймав м'яч після навісу Миколенка.

6' — "Господарі" частіше використовують правий фланг для своїх атак, поки без ударів.

1' — Українці жваво розпочали поєдинок, одразу ж закинувши м'яч на Довбика — гості зіграли на відбій.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Україна: Трубін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Степаненко, Зінченко – Зубков, Судаков, Мудрик – Довбик

Північна Македонія: Дімітрієвські – Мусліу, Серафімов, Манєв – Аліоскі, Барді, Атанасов, Елезі, Ашковскі – Ельмас, Міовскі

Передматчева студія:

Заявка збірної України на гру:

Обидві збірні ведуть запеклу боротьбу за потрапляння в топ 2 групи, де доля першого місця фактично вирішена. Крім того, за омріяну путівку на Євро-2024 також веде боротьбу команда Італії. І українцям, і північномакедонцям у Празі необхідно брати максимум очок, інакше відбір для цих команд фактично закінчиться.

Зазначимо, матч Україна – Північна Македонія можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні. Додамо, що букмекери вважають нашу команду однозначним фаворитом протистояння.

Турнірне становище команд у групі С відбору на Євро-2024

Нагадаємо, збірна України невдало розпочала кваліфікацію на Євро-2024, поступившись на виїзді Англії (0:2). Після призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера Синьо-жовті обіграли команду Північної Македонії (3:2) та національну збірну Мальти (1:0). У вересні наша команда сенсаційно дала бій англійцям (1:1) і без шансів поступилася Італії (1:2).