"Шахтар" — "Барселона": хроніка матчу Ліги чемпіонів

3210
"Шахтар" — "Барселона" Новина оновлена 07 листопада 2023, 20:36
"Шахтар" — "Барселона". Фото ФК Шахтар

Гірники взяли реванш

У вівторок, 7 листопада, "Шахтар" зіграв "домашній" поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 проти "Барселони". У гостьовій зустрічі Гірники зазнали мінімальної поразки з рахунком 1:2.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" — "Барселона". Зустріч завершилася сенсаційною перемогою Гірників з рахунком 1:0.

"Шахтар" — "Барселона" — 1:0

Матч закінчено.

7 хвилин додано до матчу.

87' — Невертон забив гол, але забіг в офсайд перед цим.

81' — Різник впорався з навісом Ямаля.

76' — Різник блискуче грає на виході.

70' — Степаненко травмувався, Назарина готується замінити Тараса.

68' — Невертон пробив із меж штрафного майданчика у сітку воріт тільки із зовнішнього боку.

60' — Ракицький та Степаненко зіткнулися у своєму штрафному майданчику, пауза у грі.

59' — Ферран Торрес б'є здалеку — повз ворота.

58' — Невертон пальнув набагато вище воріт.

57' — Сікан пробив з гострого кута — Тер Стеген у грі.

51' — Дальня спроба від Рафіньї — повз ворота.

48' — Гочолеішвілі загрожував воротам гостей з гострого кута — Тер Стеген відбиває перед собою.

47' — Ферран Торрес завдав удару з-за меж чужого штрафного — повз ворота.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2' — Араухо порушив правила в атаці — жовта картка.

40' — Гол! Сікан забиває! Данило замкнув головою навіс Гочолеішвілі з правого флангу.

36' — Команди почергово володіють м'ячем, але до ударів не доходить.

25' — Затяжна атака донеччан завершилася невдалим прострілом із правого флангу.

16' — Відповідь "Барселони" — Рафінья завдав удару вище воріт.

15' — Матвієнко пробив в упор — тер Стеген парирує, Зубков перший на добиванні — повз ворота.

10' — Гюндоган пальнув здалеку — вище воріт.

8' — Гірники провели першу атаку і навіть зуміли пробити, але удар Зубкова не загрожував воротам "гостей".

4' — Левандовські порушив правила в атаці на воротареві.

2' — Гочолеішвілі виправив свою ж помилку в обороні, а Левандовскі вже готується забивати.

Матч розпочався!

Крім того, активісти нагадали світові про війну в Україні.

Фанати "Шахтаря" провели марш у Гамбурзі перед грою:

Стартові склади команд:

"Барселона": тер Штеген – Алонсо, Крістенсен, Араухо, Канселу – Гаві, Ромеу, Гюндоган – Торрес, Левандовські, Рафінья

"Шахтар": Різник, Бондар, Степаненко, Криськів. Судаков. Зубков, Гочолеішвілі, Сікан, Матвієнко, Невертон. Ракицький

Гра 4-го туру групового раунду ЛЧ між Гірниками та Синьо-гранатовими пройде у Гамбурзі (Німеччина) на "Фолькспаркштадіоні". У разі перемоги каталонці гарантують собі участь у плей-офф Ліги чемпіонів. А ось донеччан незалежно від результату зустрічі очікує боротьба за топ-2 групи з "Порту" та за топ-3 — з "Антверпеном".

Матч "Шахтар" — "Барселона" покажуть в Україні у прямому ефірі. Додамо, що Гірники є безнадійними аутсайдерами у цьому протистоянні, на думку букмекерів.

Турнірне становище команд у групі H Ліги чемпіонів

Нагадаємо, "Шахтар" у першому турі ЛЧ поступився "Порту" (1:3), після чого обіграв "Антверпен" (3:2) і програв "Барселоні". З розкладом, результатами та відеооглядами всіх матчів групового етапу Ліги чемпіонів можна ознайомитись на сайті "Телеграф".