Україна — Англія: хроніка матчу відбору на Євро-2024

35483
Збірна України програла Англії у своєму першому матчі кваліфікації ЧЄ-2024
Збірна України програла Англії у своєму першому матчі кваліфікації ЧЄ-2024. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Велика гра пройшла у Польщі

У суботу, 9 вересня, збірна України зіграла матч кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 проти команди Англії.

"Телеграф" вів текстову онлайн-трансляцію гри. Матч Україна — Англія відбувся у Вроцлаві (Польща) на "Тарчинські Арена" та завершився з рахунком 1:1. Примітно, що 2 тижні тому тут свій бій провів український боксер Олександр Усик, який нокаутував Даніеля Дюбуа.

Україна — Англія — ​​1:1

Матч закінчено.

90' — Мудрик впав під час атаки й попросив заміну. Назаріна замінив Михайла.

85' — Бущан рятує свої ворота, Магуайр врізався в кіпера і отримав жовту.

84' — Конопля збив Рашворда поблизу свого штрафного майданчика.

76' — Буяльський замінив Зінченка.

72' — Магуайр пробив головою прямо в Бущана.

71' — Мудрик упав поблизу чужого штрафного майданчика — рефері проігнорував падіння українця.

65' — Довбик поміняв Яремчука. Сидорчук замінив Судакова.

64' — Кейн пробив з-за меж штрафного майданчика — поруч зі штангою.

59' — Поперечина! Сака з метрів 16-и пробив у каркас воріт.

57' — Судаков пробив у дотик з-за меж штрафного майданчика — повз ворота.

51' — Магуайр пробив головою — трохи вище воріт.

48' — Бущан у грі після удару головою Беллінгема.

Ребров зробив заміну у перерві — Кривцов поміняв Матвієнка.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

43' — Яремчук заробив попередження.

41' — Гол! Вокер забиває. Кейн віддав феноменальну передачу, а Миколенко втратив Кайла, який розстріляв ворота Бущана

36' — Меддісон отримав шанс зрівняти рахунок, але невдало обробив м'яч.

34' — Меддісон збив Забарного в чужому штрафному — жовта для англійця.

29' — Хендерсон пробив з лінії штрафного майданчика — вище воріт.

26' — Гол! Зінченко забиває! У швидкій контратаці Конопля прострілив з правого флангу, а Олександр "прошив" Пікфорда.

25' — Циганков увірвався до чужого штрафного майданчика, але з пасом не склалося.

22' — Степаненко жорстоко збив Меддісона — жовта картку для українця.

21' — Миколенко прострілив з лівого флангу — після серії відскоків Пікфорд упіймав м'яч.

19' — Матвієнко пробив головою у напрямку своїх воріт — Бущан на місці.

13' — Матвієнко заблокував удар Сака з меж штрафного майданчика.

11' — Перша атака Синьо-жовтих завершилася "обрізкою" Зінченка.

6' — Тотальна перевага Левів, Сино-жовті без м'яча.

2' — Англійці катають м'яч у центрі поля, українці не пресингують.

Матч розпочався!

Стали відомі стартові склади команд:

Україна: Бущан – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Зінченко, Степаненко, Судаков – Мудрик, Яремчук, Циганков

Запасні: Трубін, Лунін, Михайличенко, Кривцов, Попов, Караваєв, Сидорчук, Буяльський, Назарина, Довбик, Ванат, Ярмоленко

Англія: Пікфорд – Чілвелл, Маґуайр, Ґейі, Вокер – Беллінґем, Райс, Хендерсон – Маддісон, Кейн, Сака

Запасні: Джонстон, Ремсдейл, Данк, Колвілл, Томорі, Тріпп'єр, Ґаллахер, Філліпс, Езе, Фоден, Нкетіа, Рашфорд, Вілсон

Незадовго до початку гри стала відома заявка збірної України:

Заявка збірної України на матч із Англією

Зазначимо, що англійці лідирують у групі С, українці поки що йдуть другими, щоправда, італійці мають гру в запасі.

Турнірне становище команд у групі С відбору на Євро-2024

Раніше "Телеграф" повідомляв, де подивитися гру Україна — Англія у прямому ефірі, а також розповідав про букмекерські розклади перед матчем.

Нагадаємо, збірна України невдало стартувала у відборі на ЧЄ-2024, програвши на виїзді англійцям (0:2). Потім Синьо-жовті вже під керівництвом Сергія Реброва здобули перемоги над Північною Македонією (3:2) та над національною командою "Мальти" (1:0).

До речі, у наступній грі Синьо-жовті зустрінуться у гостях з Італією (12.09). З розкладом матчів нашої команди у 2023 році можна ознайомитись на сайті "Телеграф".