Італія — Україна: хроніка матчу відбору на Євро-2024

29859
Футболісти збірної України
Футболісти збірної України. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Велика гра пройшла у Мілані

У вівторок, 12 вересня, збірна України у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграла проти команди Італії.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок пройшов у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца" та завершився перемогою збірної Італії з рахунком 2:1.

Італія — ​​Україна — 2:1

Матч закінчено.

90+2' — Ванат пробив здалеку — поряд зі штангою.

3 хвилини додано до матчу.

85' — Конопля пробив головою після подачі Мудрика з лівого флангу — поряд зі штангою.

83' — Мудрик пробив зі стандарту набагато вище воріт.

82' — Буяльський заробив перспективний штрафний.

77' — Біраги зі штрафного пальнув повз ворота.

68' — Поперечина! Локателлі пробив у каркас воріт.

67' — Бущан справляється з пострілом Дзаньоло.

66' — Скальвіні після подачі з кутового пробив головою — трохи вище поперечки.

59' — Бущан робить суперсейв, щоправда, перед цим Георгій сам віддав м'яч суперникам.

54' — Дзаканьї з 11 метрів примудрився промазати по воротах.

51' — Довбик з метрів п'яти з гострого кута пробив повз ворота.

50' — Постріл Циганкова з лінії штрафного майданчика заблокований.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

41' — Гол! Ярмоленко забиває! Капітан вдало опинився у потрібному місці у потрібний час, забивши м'яч у порожні ворота.

39' — Бущан відбиває м'яч перед собою після пострілу Распадорі.

37' — Доннарумма рятує після удару Довбика з лінії штрафного майданчика.

29' — Гол! Фраттезі забиває, офсайду не було. Захисники збірної України помилилися під час виконання офсайдної пастки в момент дальнього удару Дзаньоло, в результаті Давіде розстріляв ворота Бущана.

26' — Распадарі зі вбивчої позиції пробив вище воріт.

18' — Забарний заблокував удар Барелли з вбивчої позиції.

12' — Гол! Фраттезі забиває. Судаков впав на фланзі, внаслідок чого м'яч отримав Давіде, який розстріляв ворота гостей.

11' — Бущан відбиває м'яч після навісу Дзаканьї.

10' — Распадорі пробив з кута воротарської вище воріт.

9' — Дімарко виконав навіс-удар з правого флангу — буде удар від воріт.

8' — Бастоні заблокував простріл Коноплі з правого флангу.

6' — Бущан грає кулаками після закидання на форварда Італії.

3' — Ді Лоренцо пальнув здалеку — повз ворота.

Матч розпочався!

Напередодні гри стали відомі стартові склади команд.

Італія: Доннарумма – Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко – Барелла, Локателлі, Фраттезі – Дзаньоло, Распадорі, Дзаканьї

Україна: Бущан – Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко – Степаненко, Зінченко – Циганков, Судаков, Ярмоленко – Довбик

Збірна України жодного разу не перемагала італійців.

Статистика виступів збірної України проти Італії

Напередодні головний тренер збірної України назвав заявку на гру проти італійців.

Заявка збірної України на матч проти Італії

Обидві команди фактично борються за друге місце у відбірковій групі С. Днями Синьо-жовті відібрали очки у лідера групи англійців (1:1), а ось Скуадра Адзурра сенсаційно втратила очки у грі проти Північної Македонії (1:1). Таким чином, італійці просто зобов’язані перемагати українців, інакше ситуація для них у відборі стане катастрофічною.

Турнірне становище команд у групі С відбору на Євро-2024

Зазначимо, матч Італія-Україна покажуть в Україні по ТБ. До речі, підопічні Сергія Реброва знову являються аутсайдерами протистояння.

Нагадаємо, збірна України стартувала у відборі на ЧЄ-2024 виїзною поразкою в Англії (0:2). Після призначення Реброва Синьо-жовті обіграли збірну Північної Македонії (3:2) та національну команду "Мальти" (1:0).

У вересні збірна України дала бій команді Англії (1:1). До речі, в рф назвали цю гру "договорняком".