"Шахтар" — "Антверпен": хроніка матчу Ліги чемпіонів

1503
"Шахтар" — "Антверпен" Новина оновлена 28 листопада 2023, 20:18
"Шахтар" — "Антверпен". Фото ФК Шахтар

Гірники гарантували собі євровесну

У вівторок, 28 листопада, матчем "Шахтар" — "Антверпен" розпочався 5-й тур групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. Напередодні Гірники не зуміли обіграти "Полісся" (0:0) у чемпіонаті України.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" — "Антверпен". Зустріч завершилася мінімальною перемогою донеччан із рахунком 1:0.

"Шахтар" — "Антверпен" — 1:0

Матч закінчено.

90+4' — Різник виручає після удару Алдервейрелда з гострого кута.

90+3' — Бондаренко обійшов воротаря, але не забив, пробивши у захисника, потім Судаков пробив поряд зі штангою.

5 хвилин додано до матчу.

81' — Степаненко заблокував дальній удар — буде кутовий.

73' — "Антверпен", схоже, починає штурм воріт господарів.

62' — Поперечина! Степаненко здалеку пробив у каркас воріт.

55' — Поперечина! Азаров пальнув у каркас воріт.

52' — Різник знову у грі — воротар перевів на кутовий м'яч після навісу з правого флангу.

49' — Різник спіймав м'яч після удару головою у виконанні Янссена.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

44' — Судаков пальнув здалеку — трохи вище воріт.

43' — Різник знову у грі — кіпер спіймав м'яч після удару з рикошетом.

40' — Невертон і Судаков могли подвоїти перевагу Гірників — але з ударом бразильця впорався кіпер, а Георгій пробив вище воріт.

32' — Різник виручає після дальнього пострілу Муї.

24' — Різник намертво взяв м'яч після удару Баліквіші з рикошетом від Бондаря.

23' — Різник перехопив простріл з правого флангу.

12' — Гол! Матвієнко забиває! Триває перевірка VAR, гол зараховано. Зубков виконав навіс зі стандарту, а Микола головою замкнув передачу партнера.

10' — Різник знову у грі після невдалої проникливої передачі від гравця гостей.

8' — Різник героїчно накриває м'яч у своєму штрафному майданчику.

3' — Невертон завдав першого удару в матчі — поряд зі штангою.

Матч розпочався!

Перед грою вболівальники "Шахтаря" влаштували марш до стадіону.

Стартові склади команд:

"Шахтар": Різник, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Криськів, Судаков, Зубков, Невертон, Сікан

"Антверпен": Бюте, Вейндал, Керк, Юсуф, Баліквіша, Муйя, Янссен, Алдервейрелд, Батайє, Кулібалі, Вермеєрен

Заявка Шахтаря на матч Ліги чемпіонів проти Антверпена
Заявка "Шахтаря" на матч Ліги чемпіонів проти "Антверпена"

Команди підходять до гри у різному настрої. Гірники практично забезпечили собі євровесну (як мінімум плей-оф Ліги Європи), а от "Антверпен" у разі втрати очок у цьому поєдинку припинить боротьбу у єврокубках. Щобільше, бельгійському клубу необхідно перемогти Гірників з великою різницею м’ячів, адже у Бельгії донеччани здобули мінімальну перемогу.

Додамо, що перед цією зустріччю "Антверпен" не зумів перемогти "Сент-Трюйден" (1:1), через що команда залишилася на 5-му місці в турнірній таблиці ліги Жюпіле. Гірники також не блищать в цьому сезоні Української прем’єр-ліги (УПЛ), донеччани йдуть четвертими у першості, маючи 2 гри в запасі.

Турнірне становище команд у групі H Ліги чемпіонів

Матч "Шахтар" — "Антверпен" можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні. Донецький клуб — невеликий фаворит протистояння, на думку букмекерів.

Нагадаємо, "Шахтар" провів чотири гри у Лізі чемпіонів. У першому турі Гірники без шансів поступилися "Порту" (1:3), у другому — переграли "Антверпен" (3:2). Потім донецький клуб не зумів нічого вдіяти в гостях у "Барселони" (1:2), однак у "домашній" грі взяв реванш (1:0).

Бельгійці, у свою чергу, програли всі чотири матчі у групі H. З розкладом, результатами та відеооглядами всіх матчів групового етапу ЛЧ можна ознайомитись на сайті "Телеграф".