Італія — Україна: хроніка матчу відбору на Євро-2024

Читати російською

Велика гра пройшла у Мілані

У вівторок, 12 вересня, збірна України у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграла проти команди Італії.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок пройшов у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца" та завершився перемогою збірної Італії з рахунком 2:1.

Італія — ​​Україна — 2:1

Матч закінчено.

90+2' — Ванат пробив здалеку — поряд зі штангою.

3 хвилини додано до матчу.

85' — Конопля пробив головою після подачі Мудрика з лівого флангу — поряд зі штангою.

83' — Мудрик пробив зі стандарту набагато вище воріт.

82' — Буяльський заробив перспективний штрафний.

77' — Біраги зі штрафного пальнув повз ворота.

68' — Поперечина! Локателлі пробив у каркас воріт.

67' — Бущан справляється з пострілом Дзаньоло.

66' — Скальвіні після подачі з кутового пробив головою — трохи вище поперечки.

59' — Бущан робить суперсейв, щоправда, перед цим Георгій сам віддав м'яч суперникам.

54' — Дзаканьї з 11 метрів примудрився промазати по воротах.

51' — Довбик з метрів п'яти з гострого кута пробив повз ворота.

50' — Постріл Циганкова з лінії штрафного майданчика заблокований.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

41' — Гол! Ярмоленко забиває! Капітан вдало опинився у потрібному місці у потрібний час, забивши м'яч у порожні ворота.

39' — Бущан відбиває м'яч перед собою після пострілу Распадорі.

37' — Доннарумма рятує після удару Довбика з лінії штрафного майданчика.

29' — Гол! Фраттезі забиває, офсайду не було. Захисники збірної України помилилися під час виконання офсайдної пастки в момент дальнього удару Дзаньоло, в результаті Давіде розстріляв ворота Бущана.

26' — Распадарі зі вбивчої позиції пробив вище воріт.

18' — Забарний заблокував удар Барелли з вбивчої позиції.

12' — Гол! Фраттезі забиває. Судаков впав на фланзі, внаслідок чого м'яч отримав Давіде, який розстріляв ворота гостей.

11' — Бущан відбиває м'яч після навісу Дзаканьї.

10' — Распадорі пробив з кута воротарської вище воріт.

9' — Дімарко виконав навіс-удар з правого флангу — буде удар від воріт.

8' — Бастоні заблокував простріл Коноплі з правого флангу.

6' — Бущан грає кулаками після закидання на форварда Італії.

3' — Ді Лоренцо пальнув здалеку — повз ворота.

Матч розпочався!

Напередодні гри стали відомі стартові склади команд.

Італія: Доннарумма – Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко – Барелла, Локателлі, Фраттезі – Дзаньоло, Распадорі, Дзаканьї

Україна: Бущан – Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко – Степаненко, Зінченко – Циганков, Судаков, Ярмоленко – Довбик

Збірна України жодного разу не перемагала італійців.

Статистика виступів збірної України проти Італії /Українська асоціація футболу (УАФ)

Напередодні головний тренер збірної України назвав заявку на гру проти італійців.

Заявка збірної України на матч проти Італії /Українська асоціація футболу (УАФ)

Обидві команди фактично борються за друге місце у відбірковій групі С. Днями Синьо-жовті відібрали очки у лідера групи англійців (1:1), а ось Скуадра Адзурра сенсаційно втратила очки у грі проти Північної Македонії (1:1). Таким чином, італійці просто зобов’язані перемагати українців, інакше ситуація для них у відборі стане катастрофічною.

Турнірне становище команд у групі С відбору на Євро-2024 /ru.uefa.com

Зазначимо, матч Італія-Україна покажуть в Україні по ТБ. До речі, підопічні Сергія Реброва знову являються аутсайдерами протистояння.

Нагадаємо, збірна України стартувала у відборі на ЧЄ-2024 виїзною поразкою в Англії (0:2). Після призначення Реброва Синьо-жовті обіграли збірну Північної Македонії (3:2) та національну команду "Мальти" (1:0).

У вересні збірна України дала бій команді Англії (1:1). До речі, в рф назвали цю гру "договорняком".