Екологія
-
8 серпня в Україні настав День екологічного боргу.
-
В Одесі дельфін Пенелопа народила малюка.
-
Віктор Коморін - глава Науково-дослідної установи "Український науковий центр екології моря" - пояснив, чому виникає цвітіння води і чим забруднені моря в Україні
-
Експертка з кліматичної політики Євгенія Засядько пояснила, як зміна клімату впливає на Україну та які загрози це несе
-
"Телеграф" поспілкувався з вченим-екологом про стан Асканії Нової та дізнався, в якому стані знаходиться відомий український заповідних
-
У Києві знову проблеми з повітрям.
-
У водосховищах окупованого Криму залишився критичний запас води. Чи може це підштовхнути РФ до якнайшвидшого вирішення питання подачі води з боку України - дипломатичним або військовим шляхом? Чи здатна сама Росія, нібито напрямна величезні кошти на вирішення проблеми водопостачання українського півострова, впоратися з цим завданням? Розбирався "Телеграф".
-
Близько 40% тропічних лісів Амазонії можуть перетворитися на савану. Це значно більше, ніж вважалося раніше.
-
Одинадцять тасманійських дияволів були знову завезені на континентальну Австралію через більш ніж через 3000 років після того, як вони там вимерли.
-
Влада Камчатки висунула нову версію масової загибелі тварин на Халактирському пляжі.
-
Існує версія, що на Камчатці океан забруднився внаслідок розливу нафтопродуктів, однак екологи розповіли, чому їй не можна вірити.
-
В ході нового дослідження американські вчені прийшли до висновку, що темпи втрати льоду в Гренландії в цьому столітті значно перевищують всі показники за останні 12 000 років.
-
Водні проблеми Криму - одна з топ-тем, яка все частіше звучить в українських медіа. Після окупації Україна перекрила подачу води на півострів, а Росія не змогла налагодити будь-якої системи водопостачання. З кожним днем стає відомо про нові обмеження, введених в Криму для зменшення споживання води, проте те не дуже допомагає. Що буде з українським півостровом і як взагалі можна вирішити ситуацію "Телеграфу" розповів російський вчений, гідрогеолог Юрій Медовар.
-
В Одеській області в заповіднику "Тузловські лимани" відбувається стрімке висихання водойм, крім того водна екосистема придбала червоно-червоний колір.
-
У Гренландії від найбільшого з решти арктичних шельфових льодовиків - 79N - відколовся великий масив льоду площею близько 110 кв. км.
-
Як виявилося, австралійські вчені приносять більше шкоди екології, ніж їх колеги - вчені з Німеччини.